Hakkımızda

Biz, İSTGURME YEMEK ailesi olarak, 2004 yılında bugüne toplu yemek sektöründe “istikrarlı kalite” hedefiyle yol alıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne hiç bir suretle çok büyük hacimlerde yemek üretmeyi ve satmayı hedef edinmedik. Daha ziyade, aldığı yemek hizmetinde özen ve istikrar arayan sınırlı sayıdaki işletmenin çözüm ortağı olabilmek ana hedefimiz oldu.

Bugün 40 kişilik kadromuzla, Anadolu yakasının her bir alanın da, 70’ten fazla firmaya toplu yemek hizmeti sunmaktayız.

Mesleki tecrübemizin ve gücümüzün sırrı, İSTGURME Yemek’te “bilginin tabana yayıldığı” bir okul sisteminin uygulanmasıdır. Bize göre “kalitede istikrar” bir zincirdir ve her zincirin kuvveti, en zayıf halkasının kuvveti kadardır. Bu nedenle istisnasız tüm personelimiz bu hassasiyetle eğitilir.

İstgurme Yemek’te, diğer birçok yemek firmasının aksine, hazır ürünler tercih edilmez. Siz güvenle tüketin diye, çorbalar, soslar, köfteler, hamur işleri, tatlılar, salatalar, mezeler ve daha birçok çeşit ustalarımız tarafından kendi tesisimizde üretilir.

Toplu yemek alımını bir sorun olmaktan çıkarıp, bir motivasyon aracına çeviren tüm müşterilerimize, bize duydukları güven için teşekkür ederiz.